Technologia bezwkopowaPrzewierty sterowane

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Przewierty sterowane – czym są i dlaczego warto się nimi zainteresować?

Przewierty sterowane HDD pozwalają na instalację kabli i rurociągów na długich dystansach, pozwalając na bieżąco kontrolować i korygować trasę przebiegu instalowanej sieci. Wiertnica wykonuje otwór pilotażowy za pomocą głowicy wiertniczej z lokalizatorem, umożliwiającym stały odczyt głębokości i kąta nachylenia. Dzięki temu zyskujemy gwarancję zachowania wymaganych projektem rzędnych i spadków oraz omijamy istniejącą infrastrukturę podziemną. Rury instalowane są w procesie rozwiercania otworu do wymaganej średnicy, a urobek wypłukiwany jest za pomocą płuczki bentonitowej.

https://grundo-technik.pl/wp-content/uploads/2020/09/hexagon-blue-small.png
https://grundo-technik.pl/wp-content/uploads/2021/04/przwierty-sterowane-660_660-640x640.jpg
https://grundo-technik.pl/wp-content/uploads/2020/09/hexagon-orange-large.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://grundo-technik.pl/wp-content/uploads/2020/09/hexagon-white-small.png
https://grundo-technik.pl/wp-content/uploads/2021/04/przwierty-sterowane-660_660-640x640.jpg
https://grundo-technik.pl/wp-content/uploads/2020/09/hexagon-orange-large.png

Przewierty sterowane – co zyskasz, jeśli wybierzesz tę metodę?

Przewierty sterowane, podobnie jak wiele innych technologii bezwykopowych, pozwalają na zachowanie dotychczasowej specyfiki wybranego terenu. W ten sposób możesz zadbać nie tylko o komfort życia mieszkańców, ale również ochronić rośliny oraz zwierzęta. Twoje starania z pewnością zostaną docenione przez lokalne władze czy miłośników ekologii. Ludzie będą Cię postrzegać jako odpowiedzialnego społecznie inwestora, który kieruje się dobrem innych.

Przewierty tego typu zwiększają dynamikę prac. Zmniejszają koszty inwestycji i szkód. Zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć na realizację kolejnych celów. Od teraz prace podziemne będą przebiegać jeszcze sprawniej. Przekonaj się o tym jak najszybciej.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Szukasz ekspertów od przewiertów sterowanych?
– Skontaktuj się z Grundo Technik!

Współpracujemy z najlepszymi firmami wykonującymi przewierty sterowane na terenie całego kraju. Jeśli szukasz doświadczonych specjalistów, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą. Wsłuchamy się w Twoje potrzeby, zapoznamy się z projektem i podpowiemy najlepsze rozwiązanie.

Zapewniamy miłą atmosferę, indywidualną wycenę oraz terminową realizację zlecenia. Wiemy, jak ważne w biznesie są słowa, dlatego odpowiedzialnie podchodzimy do powierzonych zadań. Skontaktuj się z nami i zrealizuj Twoje cele razem z nami.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Potrzebujesz pomocy lub wsparcia? Zadzwoń. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie i pomożemy Ci znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie.